קורס קידום אתרים

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח הוא צעד הכרחי בתכנון אתר אינטרנט וקידום אורגני SEO

SEM – Search Engine Marketing

מחקר מילות מפתח הוא אחד האלמנטים החיוניים לכל אתר שאותו נרצה לקדם.

בחירת מילות המפתח הנכונות אינה עניין פשוט, ודורשת זמן, מחשבה ומחקר מעמיק. אחד מהדברים שיכולים לעזור בכך הוא שימוש בכלים טובים למחקר מילות מפתח.

בכדי להביא את הגולש בסופו של דבר לאתר שלכם, ולא יקליק על אתר אחר,  הדבר הראשון שאנחנו צריכים לחשוב עליו הוא מילות מפתח, מילות חיפוש בהן משתמש הלקוח הפוטנציאלי. ובמילים אחרות, מילות המפתח או מילות חיפוש הן השער לעסק שלכם.

מחקר מילות מפתח גוגל מטרתו להציג בפנינו נתונים שיעזרו לנו במיגוון פעילויות SEM בעיקר כמו תכנון אתר, פרסום Google AdWords, כתיבת תכנים ועוד.

מחקר מילות מפתח מטרתו לתת לנו את ביטויי החיפוש שלקוחות מחפשים ואנחנו אפילו לא העלנו על דעתנו או לא שיערנו שזה מה שהם מחפשים.

ישנם כמה כלים למילות מפתח שיעזרו לכם לערוך מחקר מילות מפתח / מחקר השוואתי

  • מתכנן מילות מפתח Google Keyword Planner - מתכנן מילות מפתח גוגל מראה נתונים לכל ביטוי חיפוש שאתם מחפשים ובנוסף נותן המלצות לביטויי חיפושים קשורים לביטויים שחיפשתם.
  • SEMrush Keyword Analytics - כלי מילות מפתח Keyword Analytics מציג את התוצאות בשני דוחות. הדוח הראשון נקרא Phrase Match והדוח השני נקרא Related Keywords. הדוחות האלה נהדרים ומספקים שפע של נתונים.
  • Keywordtool.io – מציג לנו כמות גדולה של ביטויי חיפוש שאף כלי אחר לא מציג.
  • keywordShitter - אתם למעשה כותבים ביטוי חיפוש, לוחצים Shit Keywords! והכלי מתחיל את עבודתו, כלי זה הוא איטי לכן תידרש כאן סבלנות לקבלת תוצאות נהדרות.
  • AnswerThePublic – זהו כלי שמתבסס על ההשלמה האוטומטית של גוגל, אך מוסיף למילות המפתח מילות קישור, מילות שאלה, מספרים, שימוש בכל אותיות האלפבית ועוד כדי לייצר מאות רעיונות נוספים למילות או לביטויי מפתח.
  • UberSuggest - כלי פשוט וידידותי למחקר מילות מפתח. הוא נותן עשרות הצעות למילות מפתח מסודרות בצורה אלפביתית ומספרית, ועל כל אחת מהן ניתן לבצע חיפושים נוספים.
  • Soovle - כלי פשוט וחביב באמצעותו תוכלו לראות במבט אחד תוצאות למילת שחיפשתם במגוון מנועי חיפוש ואתרים נוספים, ביניהם גוגל, יוטיוב, וויקיפדיה.

צרו קשר