תוכן שיווקי – הדרך הנכונה לקדם את מטרות העסק שלך

מהו תוכן שיווקי ומה חשיבותו עבור בעלי עסקים? היכן משלבים תוכן מן הסוג הזה? כיצד מייצרים תוכן ברמה גבוהה? והיכן אפשר למצוא תוכן שהוא גם שיווקי וגם מניע לפעולה?

המודל הכלכלי המסורתי שבו חברות גדולות משתמשות בבאנרים על מנת לפרסם את עצמן באתרי אינטרנט לא תמיד מוכיח את עצמו. רוב הגולשים משתמשים בחוסמי פרסומות וגם אלו שכבר נחשפים אליהם לא תמיד מבינים את המסר. כתוצאה מכך, יש אלטרנטיבות טובות יותר שמאפשרות לגופים עסקיים להופיע באתרי תוכן גדולים ולהיחשף לקהלי יעד חדשים. אחד הכלים לעשות זאת נקרא תוכן שיווקי - ויש לו הרבה יתרונות שכדאי להכיר.

התוכן שלך הוא השיווק שלנו

בחברת newspirit ישמחו להקצות עבורך כותבי תוכן וקופירייטרים מנוסים שיכתבו תוכן שיווקי עבור העסק שלך שבאמת מוביל לתוצאות. רוצה לראות? כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו ממש כעת!

פלטפורמות מתאימות לפרסום התוכן השיווקי

אתרי אינטרנט מכל סוג משתמשים בתוכן ככלי ליצירת הכנסות, בעוד התוכן שמפורסם באותם אתרים משמש את המפרסם להציג מוצרים או שירותים חדשים לקהל היעד. הפלטפורמות המתאימות לפרסום התוכן כוללות גם רשתות חברתיות, פורומים מקצועיים, בלוגים וכן הלאה. למעשה, כמעט על כל פלטפורמה מקוונת ניתן לפרסם סוג כזה או אחר של תוכן שיווקי כל עוד מקפידים על מספר כללי מפתח. במקביל, תכנים שיווקיים מככבים בקטלוגים, בפליירים לחלוקה, בכתבות לעיתונות ולמגזינים המיועדים לקהלי יעד ספציפיים ועוד.

מאפיינים של תוכן שיווקי ברמה גבוהה

תוכן ברמה גבוהה מעניק לקורא ערך מוסף תוך שהוא מדגיש את יתרונות הגוף העסקי שעומד מאחוריו ומממן אותו. בניגוד לפרסומת רגילה שבה המטרה היא רק הנעה לפעולה, תוכן שיווקי נמדד גם ברושם שהוא משאיר על הקורא. זו הסיבה בגללה חלק מהתכנים השיווקיים לא נמדדים בביצועים ועובר זמן עד שהמפרסם רואה תוצאות.

החשיבות של תוכן איכותי

תוכן שיווקי הוא כלי שבלעדיו קשה מאוד לבלוט, לפרסם ולהסתדר במרחב הדיגיטלי. התוכן חשוב למפרסמים גדולים וקטנים ולעיתים קרובות הוא משתלב באסטרטגיה רחבה יותר של קידום אתרים במנועי חיפוש. בנוסף לכך, תוכן איכותי משלב בתוכו ביטויי חיפוש שמסייעים לקידום אורגני של האתר. במקרים כאלה בוחרים לא רק את הנושא של התוכן אלא גם את המילים שיופיעו בו, את שכיחותם בתוך הטקסט ואת היחס ביניהם לבין מילים אחרות.

משווקים את התוכן שלך במקצועיות

המומחים מטעם חברת newspirit יסבירו לך את כל מה שעליך לדעת על תוכן המיועד לשיווק. אנו נבנה עבורך תכנית מסודרת שתבטיח כי התוכן השיווקי שלך אכן יעבוד בשבילך.

נציגינו ממתינים לפנייתך – כדי שנוכל להתחיל לכתוב עבורך תוכן שיווקי ברמה הגבוהה ביותר.

צרו קשר