קידום אתרים

קידום אתרים 

יש לא מעט בעלי אתרי אינטרנט שבטוחים שברגע שהאתר יעלה לאוויר הוא יתחיל להביא להם פניות ועבודה. אך האמת היא שאתר אינטרנט צריך להיות יפה ומרשים וצריך להיות עם המלל הנכון בכדי לעשות את העבודה, אבל לא פחות חשוב מכך ואולי אפילו יותר, הוא צריך להיות מקודם בגוגל. קידום אתרים  יכול להיעשות בדרכים שונות אך קידום אתרים אורגני הוא הדבר החשוב ביותר בשביל שהאתר יתקדם בתוצאות החיפוש ויגיע לכמה שיותר גולשים שמחפשים את מה שהוא מציע. אז הנה קצת מידע על קידום אתרים בגוגל, קידם שיניע את האתר ויכניס אליו עוד ועוד מבקרים.

הרעיון מאחורי הקידום האורגני

קידום אתרים אורגני כשמו כן הוא – קידום טבעי. לגוגל יש מטרה אחת עיקרית עם מנוע החיפוש שלה, היא רוצה שהוא יהיה כמה שיותר רלוונטי לגולשים או במילים אחרות, שכל גולש שמחפש דבר מה יקבל את התוצאות שיספקו לו את מירב המידע. קידום אתרים הוא כזה שמקדם ביטויים ספציפיים, ולביטויים ספציפיים צריך ליצור עמודים ספציפיים. הוא צריך לתת את המענה לגולש וצריך לספק לו את הערך מוסף אותו הוא מחפש. בסופו של דבר, שאילתא של גולש עם ביטוי מסוים צריכה לקבל תוצאות מתאימות, ובמהלך הקידום מבצעים פעולות שונות על מנת להיות בתוצאות הראשונות בכמה שיותר ביטויים.

דרכים לקידום

יש דרכים שונים לקידום אתרים אורגני וצריך לקיים את כל אחת מהן. יש ביטויים שצריך להטמיע בתוכן בעמודים באתר, ביטויים שיתאימו למה שהגולש מחפש. צריך להוסיף תגיות וצריך להוסיף תיאורי עמודים, צריך לייצר קישורים פנימיים וכמובן קישורים חיצוניים. קידום אתרים תוכן גם הוא חשוב מאין כמוהו מה שאומר להוסיף עוד ועוד תוכן לאתר. אבל פה צריך לשים לב, הוספה של תוכן צריכה להיות רק של תוכן איכותי. עומס תוכן מיותר יהפוך את האתר לספאם מה שגוגל ממש לא אוהב... צריך כמות של תכנים אך חשוב לא פחות לתת את הדעת לאיכות, ואיכות זה אומר תוכן בעל ערך לגולש.

קידום אתרים הוא אומנות של ממש. הוא היכולת לקדם עמודים באתר ולראות אותם עולים במעלה תוצאות החיפוש אט אט. קידום אתרים יכול להתבצע על ידי כל אחד אך זו עבודה סיזיפית שאם אתם יכולים להעביר למומחים מה טוב. חשוב גם לא לקבל עצות ממי שלא מומחה בתחום ובטח לא עצות איך "לעבוד" על גוגל מה שיכול להיגמר רע מאוד.

צרו קשר