קידום אתרים

Search Engine Optimization

Seo  - אופטימיזציה לדרישות מנוע החיפוש שנבחר, שמרביתן טכניות וגלויות לחלוטין ועוסקות בתיקון שגיאות בוני האתר מבחינת מבנה האתר, ניקיון הקוד של דפיו ותקינות ההנחיות השונות של בונה האתר למנוע החיפוש; תיקון תקלות שמתרחשות במהלך פעילות האתר; התאמת האתר לשיפורים ושכלולים בטכנולוגיית האינטרנט.

מנועי החיפוש וגוגל בפרט, הפכו לכלים הפופולאריים ביותר לחיפוש מידע באינטרנט.

השימוש היומיומי במנועי החיפוש הפך חלק עיקרי ומהותי אצל מקדמי האתרים.

כאן אנו נכנסים לתמונה –

תחום עיקרנו הוא קידום אתרים בגוגל, כולל התאמת האתר לסטנדרטים של גוגל במטרה להגדיל את הרלוונטיות שלו עבור השאילתות של מחפשי המידע וכתוצאה מכך עליה במיקום האורגני.

 אנחנו נבצע את  הפעולות שבעצם הופכות את האתר שלנו לאופטימאלי יותר בעיניי מנועי החיפוש, במיוחד google וזה מה שיביא אותנו לעמוד לעמוד הראשון, גוגל חושב שאנחנו מתאימים יותר לשאילתות שעליהן אנשים מבקשים תשובות, ומכך, אנחנו המקדם הנחוץ לאתרכם.

אנחנו נדאג שהאתר שלכם יענה בצורה המלאה ביותר על דרישות מנוע החיפוש כשבראשם כמובן הוא גוגל.

אנחנו מתמקדים בביטויי מפתח שמהם ניתן לקבל לא רק את הדירוג הגבוה בדף הראשון, אלא גם כדי למשוך תנועה איכותית ורבה. אנחנו נאשר את כל מילות המפתח יחד איתך בתחילת התהליך כדי לוודא שהן מתאימות. אנחנו מבצעים מחקר מילות מפתח כדי להבטיח שמילות המפתח הממוקדות יעשו את העבודה הטובה והנכונה של החיפושים הממוקדים, נפח חיפושים והתחרות, כל זאת על מנת להבטיח להביא את האתר לתוצאות חיפוש גבוהות, לעמוד הראשון.

צרו קשר