מחקר מילות מפתח

תחילת הדרך לקידום האתר במנועי חיפוש

מה החשיבות של מחקר מילות מפתח לפני תהליך קידום אתרים? מה ההבדל בין מחקר ביטויים במסגרת קידום אורגני לבין אותו המחקר במסגרת קידום ממומן? כיצד מבצעים מחקר שכזה במסגרת קידום אורגני? ומה עושים עם מילות מפתח שאותם חוקרים?

מנועי חיפוש משמשים בתור שער הכניסה לאינטרנט עבור רוב הגולשים ברחבי העולם. בקרב מנועי החיפוש, הבולט ביותר הוא גוגל שדרכו מתבצעת רוב תנועת הגולשים לאתרים ברחבי הרשת. כתוצאה מכך, בעלי עסקים שרוצים להיחשף לגולשים וקהלי יעד חדשים חייבים לדאוג להופעה באחד המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל.

אנו כאן בשביל לקדם את האתר שלך

מיקום העסק בתוצאות החיפוש הוא פונקציה של גורמים שונים והדרך הטובה ביותר להתמודד עם האתגר היא לערב אנשי מקצוע. בחברת newspirit ישמחו לבצע עבורך מחקר מילות מפתח כדי לקדם את האתר או עמוד הנחיתה שלך במנועי החיפוש. 

סוגי קידום לאתרי אינטרנט

קידום אורגני של אתרי אינטרנט מבוסס על סריקת התוכן שיש בתוכם, בעוד קידום ממומן (שהנו למעשה קמפיין פרסום) מתבצע על ידי מכרז בין המפרסמים על מילות מפתח מסוימות. לכל שיטת קידום יש יתרונות משלה וברוב המקרים - האסטרטגיה הנכונה להופעה במנועי חיפוש היא לשלב ביניהן. בנוסף לכך, לצד ההבדלים דורשות שתי השיטות מחקר מסודר של מילות מפתח.

מאפיינים של מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח מאפשר לדעת איזה ביטויים צריכים להגביר באתר – ובאיזו אסטרטגיה - על מנת שמנועי החיפוש יזרימו אליו גולשים שמחפשים את אותם הביטויים או שאילתות חיפוש שכוללות את הביטויים הללו. בעזרת המחקר אפשר לבחור ביטויים ספציפיים לקידום ממומן, או לייצר עבור האתר תוכן שכולל מחרוזות חיפוש פופולאריות בקרב הגולשים. במקביל, המחקר מבוצע לפי התחום שבו האתר עוסק, קהל היעד שאליו הוא פונה, התחרות מול אתרים אחרים וכן הלאה. ככל שהמחקר מדויק יותר, כך יוכלו התוצאות שלו להיות יעילות ולחסוך זמן בקידום אורגני וכסף בקידום הממומן.

דגשים למחקר יעיל

לבעלי אתרי אינטרנט שרוצים להופיע במנועי החיפוש יש רק דרך אחת להשיג את המטרה והיא באמצעות מחקר מקיף של מילות מפתח רלוונטיות עבורם. ויש משמעות רבה לניסיון בעת ביצוע מחקר של מילות מפתח.

אף על פי שקיימים כלים שבהם כל גולש יכול להשתמש, הבנת הנתונים, הבידול מהמתחרים, השימוש בפונקציות של כלי הניתוח ועוד מצריכים הבנה מקצועית שלא לכולם יש. רק אנשי המקצוע שמכירים את החידושים של מנועי החיפוש ואת האופן שבו האלגוריתם פועל על מנת למקם אותם בתוצאות יוכלו לעשות זאת באופן יעיל.

חוקרים עבורך את הביטויים הנכונים

המומחים של newspirit ישמחו לסייע לך בקידום אתרים והפקת תוכן שיווקי. אנו נבנה עבורך הצעת מחיר מסודרת ונעשה הכל כדי שהאתר שלך יבלוט. כעת רק נותר להשאיר פרטים באתר ונוכל להתחיל לבצע בשבילך מחקר מילות מפתח בהקדם האפשרי!

צרו קשר