תוכן שיווקי

קידום אתרים נכון מתבסס קודם כל על תוכן!

ישנן שיטות רבות לקידום אתרכם, אך התוכן, לרוב, יקבע את דירוגכם במנועי החיפוש.

ככל שהתכנים באתר יותר רלוונטיים לתחום בו הוא עוסק וכתובים יותר בהתאם לכללים שלפיהם עובדים מנועי החיפוש, כלומר כוללים מילות וביטויי מפתח, ככך יהיה קל למנועי החיפוש למצוא את האתר שלכם כמתאים יותר לשאילתת החיפוש שביצע הגולש ולהביא אתכם לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש.

תוכן טוב/תוכן רע

תוכן טוב -

הוא תוכן שעונה על שאלות שהגולשים שלכם שואלים, תוכן שיספק את המידע הנכון והרלוונטי לגולש, תוכן שיידבר אל קהל היעד שלך, תוכן שיספק את המידע שהגולש חיפש, תוכן מקורי, מקצועי ומובן לכל קורא.

תוכן רע -

תוכן שכתוב אך רק בשביל מנועי החיפוש, התוכן לא טבעי, תוכן לא ברור ועמוס במילות מפתח, תוכן מזויף.

תוכן שהועתק מאתרים אחרים יוריד את רמת אתרכם.

היכרות עם עולם האינטרנט והכללים השונים של מנועי החיפוש, המבוססים על אלגוריתמים משתנים, יביאו לכתיבת תוכן נכונה עבור אתרכם.

חשיבותה של כתיבה שיווקית, נכונה וברורה לאינטרנט בתחום של קידום אתרים היא סופר חשובה, כי בלעדיה האתר היפה והמושקע לא יגיע לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש.

תוכן שיווקי הינו הכרחי לכל סוג קידום אתרים -

בין אם מדובר על קידום אתרים ממומן ובין אם מדובר על קידום אתרים אורגני, תוכן הוא מרכיב הכרחי, יותר מכסף עבור מודעות הפרסום. תוכן טוב הוא תנאי הכרחי לקידום אתרכם.

כיום, נדרשות טכניקות מדויקות בכתיבה השיווקית, בעיקר בכל הנוגע לקידום אתרים, ובזה אנחנו מתמכים.

התוכן שלך הוא השיווק שלנו

לנו, בחברת newspirit יש כותבי תוכן וקופירייטרים מנוסים שיכתבו תוכן שיווקי עבור העסק שלך שבאמת מוביל לתוצאות. 

משווקים את התוכן שלך במקצועיות

המומחים שלנו בחברת newspirit יסבירו לך את כל מה שעליך לדעת על תוכן המיועד לשיווק. אנו נבנה עבורך תכנית מסודרת שתבטיח כי התוכן השיווקי שלך יהיה תוכן עשיר ונכון, מותאם בדיוק לחיפושים  שהלקוחות שלך מחפשים במנועי החיפוש.

newspirit דואגת לכתוב לכם את התוכן האיכותי ביותר, הקריא והברור ביותר אשר יוביל את אתרכם ואת המוצרים שלכם היישר לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש.

צרו קשר